Майстерня Venko заснована в серпні 2014 року вихідцями з м.Радивилова. Ідея зародилася під час розмови про те, що класно було б, щоб в Україні, люди могли реалізувати свої ідеї щодо облаштування побуту, робочого простору через виготовлення унікальних виробів, які зроблені по індивідуальному замовленню. В ті часи вид замовлень в нашій місцевості обмежувався можливостями виробників, як правило, типовим дизайном. В світі технології пішли вперед, було сильне бажання рухатися в ногу з тендеціями світу і приносити їх в Україну. Зараз ми розвиваємо власний напрям стінових панелей, які виготовляємо з дерева. Основна перевага наших панелей це саме текстури! 

Чому ми?

Наша цінність

Реалізація творчих ідей наших клієнтів у сфері предметів побуту. Мета – зробити якомога комфортнішими та гарними речі навколо вас.

Ми зараз

Станом на літо 2016 року, наш основний матеріал високоякісна фанера. Чому саме фанера?  Це надійний матеріал за хорошою ціною та якістю, який дозволяє виготовляти майже необмежений асортимент продукції, легко піддається обробці, практичний у застосуванні.

Замовникам

Кожне замовлення проходить шлях: "Від ідеї до готового виробу".

Ми допоможемо на кожному етапі:

від проектування конструкції до монтажу на об`єкті.

Партнери